Број на оглас: 3527586
Објавен на: 27.03.2020, 00:21
1 / 12

FELT NINE 80

370 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
29 "
Големина на рам:
18 "
Goran
Станете Премиум член

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


EXTRA SOSTOJBA!
ALIVIO/DEORE 3X9
SUPER LITE ALUMINIUM
SELLE ITALIA GEL FLOW
MASHINSKI LAGERI GLAVINI
CENATA E FIXNA!