Број на оглас: 3527560
Објавен на: 27.03.2020, 00:21
1 / 12

CUBE AIM RACE 27.5

360 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
27 "
Големина на рам:
18 "
Goran
Станете Премиум член

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


KAKO NOV!
ACERA 3X8
SHIMANO HIDRAULIKA
CENATA E FIXNA!