Број на оглас: 3527552
Објавен на: 13.07.2020, 12:00
1 / 10

Mercedes E250 D registriran

1.700 € Цената не е фиксна 1.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 250
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e odlicna ima klima el prozori i dr oprema so aluminski bandasi, motor odlicen, kolata e vozena od zensko, za cenata ima prostor za dogovor ppveke onf na tel