Број на оглас: 3527505
Објавен на: 27.03.2020, 00:37
1 / 2

Се продава Samsung fast charging безжичен полнач

500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Вид на оглас: Се продава


Се продава Samsung fast charging безжичен полнач нов не користен