Број на оглас: 3527474
Објавен на: 29.03.2020, 08:16
1 / 5

Stan nad crn most

30.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
50 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Trajce maglovski 1/6

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stan na 5 minuti od crn most na ulica trajce maglovski 1/6 narecena 6ta stanot e kompletno renoviran. Stanot e vednas vseliv ne treba nisto da se vlozi vo nego za podetalni informacii javetese pozz..