Број на оглас: 3527456
Објавен на: 07.04.2020, 14:08
1 / 7

Продавам Голф 4 - Prodavam Golf 4 (1.9 TDI) 85 kw

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Volkswagen Golf 4 1Ј (1.9 TDI - 85KW, 1893 cm3) со тип на мотор AJM.

Гуми: 195/65 R15 (зимски) + резервни бандажи со летни гуми.

Сменет ребраст каиш, сет со водна пумпа и извршена промена на уље со поминати 2000 км.

Автомобилот не е регистриран, но е во одлична возна состојба. Произведен е 2001 година.

Цена по договор
075-275-020 Момчил