Број на оглас: 3527356
Објавен на: 06.04.2020, 15:39
1 / 3

Se prodava niva na patot za selo Pobozje

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1420 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Nivata se naogja na patot od selo Radisani kon Pobozje na 2 km od vlezot na seloto i izleguva na asfaltiraniot pat.
Kvadraturata e 1420 m2, odnosno sirinata iznesuva 20 metri ramno so asfaltiraniot pat.

Cena po dogovor,
Broj za kontakt 078412425 Milos