Број на оглас: 3527347
Објавен на: 26.03.2020, 22:33
1 / 8

Samsung Galaxy Note 4!!!

5.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
Galaxy Note 4
Боја:
White
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
Raboti na site karticki
Bez nikakva mana