Број на оглас: 3527292
Објавен на: 26.03.2020, 21:48
1 / 5

Se prodava AUDI A4 2.0 TDI

4.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 2.0 TDI 105 HP SO FULL OPREMA TEL. KONTAKT 076 635 172 NATASA