Број на оглас: 3527116
Објавен на: 02.04.2020, 12:37
1 / 6

Se prodava fiat punto 1.9

900 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat punto 1.9 obicen dizel vo odlicna sostojba