Број на оглас: 3526824
Објавен на: 23.09.2020, 20:19
1 / 10

Opel Meriva 1.7 CDTI, 2004, socuvana

2.750 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
101 kw / 137 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Meriva 1.7 CDTI, 2004 godina

Kolata e solidno socuvana ima klima, aluminiumski bandazi.

74KW, 101KS
Plateni site davacki do registracija.