Број на оглас: 3526421
Објавен на: 27.03.2020, 01:58
1 / 4

Samsung grand prime

50 € Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
Grand prime
Боја:
White
Интерна меморија:
2 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava samsung grand prime koristen 1 godina . Se prodava so kutija so polnac i slusalki