Број на оглас: 3526342
Објавен на: 29.08.2020, 15:14
1 / 2

Shitet shpija

40.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
7 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Струја
Дворна површина:
10 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1995
Година на реновирање:
1995
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Ristovac

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Shitet Shtepija
Për më shumë minformata në WhatsApp