Број на оглас: 3526185
Објавен на: 20.09.2020, 13:29
1 / 5

AUDI A3 66kw ***SUPER SOCUVANO***

1 € Цената не е фиксна 2 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava AUDI A3 66kw/90ks
Kolata e super socuvana i odrzuvana
Kontakt samo na
078/550-252
078/550-252
078/550-252
078/550-252
078/550-252
078/550-252