Број на оглас: 3526176
Објавен на: 27.03.2020, 12:01
1 / 7

Se prodava FORD GALAXY 2000

3.000 €
Марка:
Ford
Модел:
Galaxy
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba. So 4 novi MS gumi. Za poveke informacii na telefonski broj. 070-241-292