Број на оглас: 3525393
Објавен на: 25.03.2020, 17:39
1 / 6

HUNDAI GETZ 1.1

1.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Hyundai
Модел:
Getz
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
53 kw / 72 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


hundai gets 1.1 benzin klima el. prozori servo volan necarineto 2005godina evro 4 svoni na viber 075309109