Број на оглас: 3525258
Објавен на: 12.07.2020, 02:42
1 / 5

Stan na den

1.250 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
75 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2018
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Pance Pesev 47

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot e nov , se naoga vo strog centar na gradot sproti nova bolnica . Ima dve spalni i dnevna so kujna , internet i TV ( kablovska)
Ima 4 kreveti , so moznost uste dvaca da se smestat vo dnevniot prestoj na trosed na pustanje
Za informacii javete se na broevite :
070253515
072253855
Moze i na viber
Cena po dogovor