Број на оглас: 3525140
Објавен на: 29.03.2020, 09:48
1 / 7

Landini cl4000

3.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vo ispravna sostojba redovno servisiran koristen za sopstveni potrebi poveke.infor na 078 597 001