Број на оглас: 3525074
Објавен на: 30.03.2020, 13:04
1 / 12

BMW X3 2.0D 4×4 150KS 2006/07 FACELICT

7.200 €
Марка:
BMW
Модел:
X 3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.11001
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REGISTRIRANA DO 07.02.2021(cela god)
KOMPLET SERVIS MASLO, FILTRI, PK KAIS
KLIMATRONIK
ESP
BOARD KOMPJUTER
TEMPOMAT
PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
SENZORI NA FAROVI
TROKRAK KOZEN VOLAN
KOMANDI NA VOLAN
KOZEN ENTERIER
2 ORIGINALNI KLUCA
220000km REALNI
Tel. 078422647