Број на оглас: 3524198
Објавен на: 28.03.2020, 12:54
1 / 3

Tablet Lenovo

2.900 МКД
Марка:
Lenovo
Големина на екранот:
7" инчи

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Ispraven malku koristen,raboti odlicno nema grebka.