Број на оглас: 3524131
Објавен на: 23.02.2021, 23:10
1 / 3

Организатор за шишенца од зачин за во кујна.

150 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов организатор за шишенца од зачин за во кујна. Решете го хаосот во кујната, на многу едноставен и брз начин. Цена 150 денари плус доплата за карго! Достава до Вашата адреса!