Број на оглас: 3523639
Објавен на: 08.04.2021, 19:02
1 / 3

Michelin primacy

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
215
Висина:
55
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


2br 215/55 R17 dot 2115