Број на оглас: 3523413
Објавен на: 01.07.2020, 02:18
1 / 5

Gillera Nexus 500

2.500 €
Марка:
Gilera
Вид:
Скутер
Година:
2015
Модел:
Gillera Nexus 500
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba bukvalno kako nov. Donesen e od ch i momentalno e vo strumica. Moze da sr pogledne vo sekoe vreme. Cenata e 2500evra so platena carina.