Број на оглас: 3522966
Објавен на: 06.04.2020, 17:50
1 / 6

YUGO 55 Odlicno moze zamena

399 €
Марка:
Yugo
Модел:
55
Година:
1990
Гориво:
Бензин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava yugo 55 vo dobra sostojba
ne e registrirano, nema plin i nikogas nemalo
moze zamena za dizel kola do okolu 1000€