Број на оглас: 3522770
Објавен на: 06.04.2020, 16:25
1 / 5

Opel Astra 1.7 cdti 101ks 2005god

2.700 € 3.100 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plateni se site davacki do registracija

Moze zamena so vasa doplata