Број на оглас: 3522602
Објавен на: 24.05.2020, 00:12
1 / 10

Golf 4

3.000 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam golf 4 1.9 tdi 110ks 98 godn sportski 18ki ne pram Zamena zainteresirani javete se na 079261260