Број на оглас: 3522246
Објавен на: 08.04.2020, 13:37
1 / 7

Laguna Benz plin

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Laguna benzin 18.8. ventili plin atest vo sobracajna plinot pod garancija registrirana servis napren smenato ulje site filteri peka kais plocki napred nazad nema skapono so oprema abs.servo centralno na dajlinsko 2 kluca dr