Број на оглас: 3522028
Објавен на: 24.09.2020, 15:37
1 / 9

Opel Zafira 2.2 DTI

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Zafira 2.2 DTI 125ks, registrirana cela godina, 7 sedista, kozen enterier, fabricki zatemneti stakla.