Број на оглас: 3522007
Објавен на: 03.08.2020, 13:26
1 / 5

Bmw 320

2.100 € 2.150 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicno zacuvan bmw e46 2001gidina 320d so 100ks najubaviot motor
Klimatronic
Abs
Srs
Airbag
Cd kasetofon
Polukozni sedista
Kremast enterier vo odlicna sostojba
16 alu felni so odlicni gumi 205.55.16
Mozhe zamena