Број на оглас: 3521971
Објавен на: 30.06.2020, 22:20
1 / 7

Ford S-max

4.800 €
Марка:
Ford
Модел:
S-Max
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford S-max
2007 godina
2.0 tdci motor so 6brzini
156000 pominato
Socuvana kola