Број на оглас: 3521793
Објавен на: 23.05.2020, 21:14
1 / 8

Honda Civic 2.2 2006g

По Договор
Марка:
Honda
Модел:
Civic
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful oprema
Servisirano
Registrirano
Zelen karton
Novi gumi