Број на оглас: 3521650
Објавен на: 11.07.2020, 12:55
1 / 8

STAN na Nagoricki Sokak vo Centar na Gradot

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
103 m²
Греење:
Нема
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2018
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Североисток
Адреса:
ул. Иво Лола Рибар - Куманово

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Веднаш вселив Стан на ул. Иво Лола Рибар (нагорички сокак) , - Куманово.
Становите се со имотни листови. Изградени со високо кавалитетни материјали и застапеност на сите стандарди:eнергетска ефикасност на фасади и подови , sидови со висока термичка и звучна изолација.
Останат e уште 1 стан на 2 спрат.
Квадратура 103 м2.


За подетални информации јавете се на
070 587 869 - Иван