Број на оглас: 3521344
Објавен на: 09.08.2020, 20:30
1 / 5

Processor Intel Core 2 Quad/Duo LGA775

300 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Intel Core 2 Quad Q9400 - *Продадени
Intel Core 2 Quad Q8400 - *Продадени
Intel Core 2 Quad Q8300 - *Продадени

Intel Xeon E5430 - 1000 ден.

Intel Core 2 Quad Q6600 - *Продадени

Intel Core 2 Duo E8500 - 700 ден.
Intel Core 2 Duo E7500 - 600 ден.

Intel Celeron 430 - *Продаден
Intel Celeron D 326 - 300 ден.

Процесорите се стрес тестирани и работат перфектно.
Праќам по карго
Повеќе инфо на 075/389-308

Може и да нарачате на:

Facebook: https://bit.ly/FB_ITFIX

Instagram: https://bit.ly/INSTA_ITFIX

WebSite: https://bit.ly/ITFIXWEB