Број на оглас: 3521086
Објавен на: 28.09.2020, 17:58
1 / 12

Fiat Grande Punto 1.3 MultiJet, 2008, STAKLO

2.950 €
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Grande Punto 1.3 MultiJet, 2008 godina

Puntoto e mnogu socuvano, so ful oprema, se si raboti na nego.

55KW, 75KS
Plateni site davacki do registracija.