Број на оглас: 3520632
Објавен на: 17.03.2020, 12:54
1 / 5

ПОЛОВЕН ТРАКТОР ИМТ 539

4.250 € Цената не е фиксна 4.350 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Продавам трактор ИМТ 539 со документи од Општински суд Гевгелија дека не е краден. Исправен во одлична состојба, нови гуми, седиште.