Број на оглас: 3520628
Објавен на: 17.03.2020, 12:54
1 / 4

ПРОДАВАМ ТРАКТОРСКА ПРИКОЛКА

600 € Цената не е фиксна 650 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Продавам нископодна товарна тракторска приколка со монтажни страници во одлична состојба, носивост преку 2 тона, плус 2 гуми резерва. Правена за овоштарство по нарачка.