Број на оглас: 3520142
Објавен на: 08.04.2021, 19:51
1 / 2

Stop za polo 2006 g

1.800 МКД Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Tип на делови:
Покриеност / Пластики

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Poloven desen