Број на оглас: 3520024
Објавен на: 26.03.2020, 10:29
1 / 10

Ford focus 1.6 tdci / multimedia // 06

2.900 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford fokus 1.6 tdci 110 ks 2006 god registriran do 04 mesec so novi zimski gumi vo odlicna sostojba radio so multimedija i kamera za rikverc.


AVTOMOBILOT SE NAOGJA VO SKOPJE!!!

tel za kontakt 075203943
tel za kontakt 075203943
tel za kontakt 075203943
tel za kontakt 075203943