Број на оглас: 3520018
Објавен на: 06.06.2020, 00:08
1 / 3

Se Prodava kotel MEGAL

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kotel MEGAL BUJANOVAC dobro socuvan
35 kw na tvrdo gorivo.
Poveke informacii na telefon:
071 259 695