Број на оглас: 3519875
Објавен на: 23.02.2021, 21:42
1 / 2

Kuka / Куќа во на атрактивна локација

77.000 €
Број на соби:
15
Квадратура:
314 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
260 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1975
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Запад

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


- Куќата се наоѓа веднаш позади "ТА Велјан"
- Куќата е веднаш вселива и со чист имотен лист
- Вкупната површина на куќата е 314 м2
- Спрат 1 и 2 по 103м2, сутерен/приземје од 100m2
- Секоја соба има засебна тераса
- Куќата се продава комплет со мебелот во неа
- На 2 спрат има инсталирано парно греење