Број на оглас: 3519698
Објавен на: 26.03.2020, 21:27
1 / 2

Prodavam Continental 235/40/18 2br novi

140 € Цената не е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
235
Висина:
40
Дијаметар:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi ganc nova e ednata a dr so 200km..cena za dvete .. 2018god