Број на оглас: 3518996
Објавен на: 01.04.2020, 20:49
1 / 9

VW POLO 1.4 MPI 2004 Climatronik

15 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava celo ili na delovi,odlicni gumi,198 000km.