Број на оглас: 3518988
Објавен на: 01.04.2020, 11:38
1 / 10

TOURAN 19TDI 77kw ODLICEN

11 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOURAN 19TDI 77kw 2004 g so 5sedista vo mnogu dobra sostojbA so dosta oprema so novi zimski gumi euro kuka prekrasen enterier. Plateni site davacki do reg moze da se vide i proba vo sekoe vreme...
Exstra cena na Lice mesto