Број на оглас: 3518527
Објавен на: 30.03.2020, 10:24
1 / 4

Polar

12.000 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
Останато
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvan , golemina na ram 56cm , oprema shimano tourney.