Број на оглас: 3518442
Објавен на: 23.05.2020, 18:43
1 / 2

Ford mondeo

100 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
114 kw / 155 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava delovi za ford mondeo 2.2 tdci 155hp ima skoro se poveke inf na ovoj broj 071 648 488