Број на оглас: 3518388
Објавен на: 18.02.2020, 11:26
1 / 5

Eleganten zenski casovnik Paris Night!

1.190 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Останато

Вид на оглас: Се продава


АКЦИСКА ЦЕНА ДОДЕКА ИМА ЗАЛИХА - ЗАШТЕДИ 50%!

Женскиот часовник Paris Night има елегантно кожно ременче и куќиште отпорно на удари.
Ја истакнува женственоста и идеално се вклопува со сите модни комбинации.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ
Овој елегантен часовник го одликува врвен квалитет на изработка и неодолива елеганција.
Па затоа е идеален за жени кои знаат да го ценат квалитетот и елеганцијата.

КВАЛИТЕТЕН КОЖЕН РЕМЕН
Кожниот ремен во комбинација со златно-црното куќиште и дисплеј со точки се вистински одраз на елеганција.
Ременчето е удобно за носење.

ПРИКАЗ НА ДАТУМ
Елегантниот женски часовник Paris Night го надополнува вашиот изглед со својот единствен дизајн и ви помага секој
ден да се ориентирате покажувајќи ви го точното време и датум.

ПРИЛАГОДЛИВА ВЕЛИЧИНА
Часовникот е дизајниран така совршено да одговара на сечија рака. Благодарение на копчето величината
на ременчето може да се прилагоди.

Материјал на ременчето: кожа
Материјал на куќиштето: метал, минерално стакло многу отпорно на гребење
Дијаметар на куќиштето: 36 мм
Дебелина на куќиште: 10 мм
Должина на ременче: 20,5 см
Ширина на ременче: 15 мм
Механизам: кварцен
Функција: приказ на време и датум

Производот не е на продажба во физички продавници!

Како да нарачаш?
По телефон: 23 20 77 68
Преку email: marija.angelova@dobrokupuvanje.info
Прати порака на : reklama5.mk

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток временски период од еден ден од добивањето на уплатата.

Гаранцијата и рок на враќање на парите важат 44 дена. Во тој период Ви ги враќаме парите доколку не сте задоволни од производот.

Бесплатна поштарина!
Производот го испраќаме преку брза пошта низ цела Македонија.
Плаќање при превземање! 100% безбедно купување!

Потврден огласувач
 СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП (претпријатие)