Број на оглас: 3518015
Објавен на: 23.05.2020, 20:35
1 / 10

ЧОЈС-Stan vo Daljan 61m2+4m2 podrum

53.000 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
61 m²
Греење:
Друго
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Агенција за недвижности ЧОЈС
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo Daljan vo neposredna blizina na ezeroto so vkupna povrsina od 61 m2 stan so terasa i 4 m2 podrum,generalno renoviran so prekrasen pogled na ezeroto i gradot a se prodava (delumno)namesten
Bez(elektricnite aparati,garniturata i trpezariska masa)
Raspored :Dnevna so trpezarija i golema kujna,zasebna spalna soba,wc ,hodnik i terasa

Потврден огласувач
 Агенција за недвижности ЧОЈС