Број на оглас: 3517788
Објавен на: 09.08.2020, 00:53
1 / 1

BANDAZI 15' 4X108 OD FORD ESCORT

5.000 МКД
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
Останато
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
108
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazi 15ki od ford escort