Број на оглас: 3517561
Објавен на: 06.04.2020, 13:00
1 / 12

AUDI A6 3.0 TDI 245 KS QVATTRO *NEUVEZENO* - 11

24.500 € Цената не е фиксна 25.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A6 3.0 TDI 245 KS QVATTRO *NEUVEZENO* MATRIX SVETLA, FULL LED kupeno od salonot na porshe mk, redovno odrzuvano, nov akumulator varta, novi zimski Mishelin gumi vozilo bez dopolnitelni vlozuvanja,