Број на оглас: 3517517
Објавен на: 29.06.2020, 18:41
1 / 3

Original celicni badazi 15ki 4x100 za Mini Cooper

4.000 МКД
Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
5.5J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam odlicni celicni bandasi 15ki 4x100 za Mini Cooper odgovataat I na Toyota.